Nabídka spolupráce

Provozovatelé již instalovaných naučných stezek

Nabízíme možnost začlenění Vaší naučné stezky do naší databáze - fotodokumentace, GPS lokalizace, vizualizace infopanelů (v případě zájmu), stručný popis, zhodnocení stávajícího stavu - vše v hodnotě 1.500,- Kč.

Využijte nabídku našich dalších služeb

Partneři pro tvorbu nových naučných stezek

Nabízíme možnost podílet se na financování tvorby a instalace nových naučných stezek - kompletní zajištění realizace jednoho panelu v hodnotě 15.000,- Kč (logo firmy na panelu a na stránkách naucnastezka.cz v sekci partneři a sponzoři se specifikací Vaší podpory).

Dále nabízíme možnost spolupodílet se na financování tvorby a instalace nových naučných stezek - částečné zajištění realizace jednoho panelu v hodnotě 5.000,- Kč (logo firmy na panelu a na stránkách naucnastezka.cz v sekci partneři a sponzoři se specifikací Vaší podpory).

Sponzoři databáze naučných stezek

Nabízíme formu podpory začlenění Vámi vybrané naučné stezky do naší databáze - fotodokumentace, GPS lokalizace, vizualizace infopanelů (v případě možnosti získat data od provozovatele), stručný popis, zhodnocení stávajícího stavu - vše v hodnotě 1.500,- Kč.